Turizmas Frankfurte

Frankfurtas yra gausiai lankomas visais metų laikais. Taip yra, nes čia savo būstines įkūrę didžiausios pasaulio ir Europos kompanijos, daug verslo centrų, o turistus žavi miesto pastatai, gatvės, muziejai ir kitos įdomybės. Nors Frankfurtas labiau orientuotas į verslą ir darbo rinką, čia gausu lankytinų vietų, todėl turizmas labai klesti. Visa turizmo rinka puikiai išvystyta. Kiekvienas atvykęs ras daugybę pasiūlymų apsistoti, kiekvienoje gatvėje jūsų lauks jauki kavinė ar restoranas, kasdien galėsite aplankyti naują parodą ar galeriją. Liūdna, nes miestas Antrojo Pasaulinio karo metais buvo beveik nugriautas, todėl neišliko seniausių istorinių paminklų, bet keliautojai iš viso pasaulio stebisi miesto novatoriškumu ir technologijomis. Jos eina koja kojon su žmonėmis ir tikrai padės kiekviename žingsnyje, taip ženkliai palengvindamos keliavimą turistam. Frankfurte beveik visur susikalbėsite anglų kalba, o vietiniai maloniai atsakys į jūsų klausimus.

Turizmas Frankfurte

Turizmas Frankfurte prie Maino puikiai išvystytas, todėl paslaugų kokybė yra labai aukštame lygyje. Jei planuojate leistis į šią kelionę, nepamirškite įsigyti turisto kortelės (Frankfurt tourist card), ypatingai vykstant ilgesniam laikui. Su šia kortele jums bus suteiktos nuolaidos lankant žymius objektus, muziejus, parodas, galerijas, kino teatrus ir dar daugelį kitų vietų. Be to, mieste vykdoma daug ekskursijų po žymiausias vietas, kur pamatysite ir išgirsite intriguojančias miesto istorijas iš vietinių gidų. Kalba nepakiš kojos, nes Frankfurtas yra labai kosmopolitiškas miestas ir beveik visur informacija turistams pateikiama keliomis kalbomis ir viena iš jų yra anglų. Vykstant į kitą šalį daugelis rūpinasi, kokias lauktuves parvežti namuose likusiems artimiesiems. Mes rekomenduojame keletą variantų:

  • Tikras vokiškas alus – tikrai neprašausite ir nustebinsite alaus mėgėjus;
  • Vokiškas šokoladas – sunku rasti, kas atsisakytų garsiojo Kinder šokolado;
  • Alaus bokalai – jei jau vežate alaus, prigriebkite ir išskirtinių bokalų;
  • Suvenyrai – vokiečių kultūroje gausu suvenyrų iš medžio, stiklo ir kitų medžiagų. Gabiausių meistrų darbai tikrai nustebins artimuosius ir papuoš jūsų namus.

Lauktuvėms sutaupysite pinigų, jei lėktuvo bilietus į Frankfurtą įsigysite iš anksto – kuo anksčiau, tuo geresnės skrydžių kainos. Tad belieka tik kelti sparnus į ateities miestą Frankfurtą!

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto