Frankfurt Hahm – Vilnius

Frankfurtas dinamiškas, niekad nemiegantis miestas, veiksmas čia niekada nesustoja ir įtraukia į judrų gyvenimo ritmą. Miestas labai įdomus, apie jį sklando daug legendų ir įvairiausių pasakojimų. Žinote bent vieną? Jei ne, pateikiame keletą nuotaikingų faktų apie Frankfurtą:

  • Frankfurto gyventojai yra vieni laimingiausių Europoje ir užima garbingą septintą vietą tarp laiminigiausių pasaulio gyventojų;
  • Daugelis žino, kad būtent čia gimė Johanas Volfgangas fon Gėtė, bet ar žinojote, kad rašytojas būdamas dar visai jaunas rengdavo lėlių pasirodymus būtent Frankfurto mieste?;
  • Pilnas miesto pavadinimas yra Frankfurtas prie Maino, nes pro jį teka Maino upė;
  • Pirmoji Wikimania (renginys apie Vikipediją) buvo surengta būtent Frankfurte 2005 metais;
  • Frankfurto knygų mugė, kuri vyksta kasmet spalio mėnesį, yra svarbiausias metų renginys viso pasaulio rašytojams ir knygų mėgėjams.

Dabar, kai žinote šiuos faktus, galite drąsiai keliauti į Frankfurtą ir nustebinti vietinius savo žiniomis. Keliauti labai patogu, nes iš Vilniaus vykdomi patogūs skrydžiai į Frankfurt Hahn oro uostą. Tad kraukitės lagaminus ir pirmyn!

Frankfurt Hahn-Vilnius

Aplankyti Frankfurtą prie Maino turėtų kiekvienas, nes tai vienas įspūdingiausių Vokietijos miestų. Lietuviams, tai padaryti ypač lengva, nes galima laisvai keliauti į Frankfurt Hahn oro uostą. Tai vienas svarbiausių miesto ir šalies susisiekimo taškų. Frankfurt Hahn-Vilnius skrydžiai yra vykdomi pigių avialinijų kaip Ryanair ir Wizzair. Todėl bilietų kainos visuomet išlieka panašios, pabrangimas vyksta prieš žiemos šventes ir liepos, rugpjūčio mėnesiais. Jei keliaujate iš Frankfurt Hahn į Vilnių, nepamirškite pasilikti daugiau laiko praeiti oro uosto patikroms, nes čia visuomet gausus keliautojų srautas. Nors ir žmonių kiekis labai didelis, bet oro uostas visuomet tvarkingas ir paslaugų kokybė išlieka aukštame lygyje. Tad jei nusprendėte rinktis Frankfurt Hahn-Vilnius skrydį, tikrai liksite patenkinti.

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto