Lankytinos vietos Frankfurte

Keliaujate į Frankfurtą? Labai džiaugiamės dėl jūsų, nes šis miestas jus tikrai sužavės. Europos kultūros ir technologijų centras sudomins kiekvieną keliaujantį. Čia stūkso milžiniški dangoraižiai, įvairiausi muziejai ir kultūros centrai, o Frankfurto šiuolaikiškumas ir kosmopolitiškumas lenkia kitus Europos miestus. Jei nusprendėte vykti į šią kelionę, rekomenduojame sudaryti planą, o kiekvienas tokios išvykos planas prasideda įsigyjant lėktuvo bilietus. Pasilikite daugiau laiko iki išvykimo datos ir sutaupysite, nes skrydžiai į Frankfurtą bus žemesnėmis kainomis likus bent pusei metų iki kelionės pradžios. Taip išlošite laiko sukurti nepriekaištingą išvyką. Į ką reiktų atkreipti dėmesį? Būtinai nepamirškite užsisakyti apgyvendinimo vietos, tai irgi reiktų daryti šiek tiek anksčiau, nes kambariai yra greitai išgraibstomi. Antras svarbus aspektas - planuojamas biudžetas. O kai reikšmingiausi punktai išbraukti, laikas pasižymėti, kokias vietas norėsite aplankyti. O Frankfurte tokių tiesiog gausu!

Lankytinos vietos Frankfurte

Frankfurtas yra vienas didžiausių Vokietijos miestų, todėl meno ir kultūros centrai, istoriniai paminklai ir vietinės įžymybės jūsų lauks kiekviename žingsnyje. Lankytinos vietos Frankfurte prie Maino sudomins net pačius įnoringiausius miesto svečius. O kad nepasiklystumėte - štai Frankfurto lankomiausios vietos:

  • Römer – viduramžių statinys, nuo senų laikų buvęs Frankfurto rotuše;
  • Maino bokštas – įstabus dangoraižis, viliojantis lankytojus puikiais miesto vaizdais, atsiveriančiais paskutiniuose aukštuose;
  • Frankfurto katedra – miesto puošmena – kerinti gotikinė bažnyčia;
  • Gėtės namas – šiame name gimė žymusis vokiečių rašytojas Johanas Volfgangas fon Gėtė, dabar jo garbei įrengtas muziejus;
  • Frankfurto zoologijos sodas – zoologijos sode galima pamatyti virš 4500 gyvūnų, be to, tai vienas seniausių zoologijos sodų Vokietijoje.

Kitos Frankfurto prie Maino lankytinos vietos:

  • Palmių sodas – botanikos sodas, užimantis net 22 hektarus!
  • Štedelio muziejus – vienas žymiausių meno muziejų šalyje;
  • Vokiečių architektūros muziejus – vieta, kuri sužavės kiekvieną architektą;
  • Šv. Pauliaus bažnyčia – protestantų bažnyčia, svarbi Vokietijos politikos istorijoje.

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto