Laikas Frankfurte

Frankfurtas yra įspūdingas Vokietijos miestas. Čia gyvena daugybė skirtingų kultūrų gyventojų, o kiekvienais metais vis daugiau žmonių pasirenka savo ateitį kurti būtent šiame mieste. Frankfurtas traukia keliautojus iš viso pasaulio inovatyviais sprendimais, lyderiaujančia rinka ir išsivystymu. Išbandykite Frankfurtą ir jūs, pažadame – liksite sužavėti. Jei jau pradėjote kurti kelionės planus, nepamirškite atsižvelgti į Vokietijoje vyraujančią kultūrą ir tam tikrus skirtumus. Vienas iš jų – laikas. Keliaujant net mažas nesusipratimas, kaip pamirštos persukti valandos, gali sukelti nesklandumų. Tad verta atsiminti, kad tikslus laikas Frankfurte bus, jei atimsite vieną valandą nuo esančio laiko Lietuvoje. Frankfurtas priklauso Central European Time (CET), UTC +1 laiko juostai. Įsiminkite tokias smulkmenas ir pažadame, jog šis miestas tikrai jūsų nenuvils.

Laikas Frankfurte

Ar jau įsigijote pigius Lietuva – Frankfurtas lėktuvo bilietus? Jei dar ne, paskubėkite ir nelaukite paskutinės minutės, nes skrydžių pasiūlymai bus mažesnėmis kainomis likus bent pusei metų iki išvykos pradžios. Būkite sumanūs ir tikrai neprašausite! Kad visa kelionė eitų be priekaištų, pasidomėkite Frankfurto mieste esančiomis įstaigų darbo valandomis. Tam pateikiame keletą pavyzdžių:

Darbo laikas Frankfurte:

  • Prekybos centrų, kepyklų ir bankų darbo laikas Frankfurte – nuo pirmadienio iki šeštadienio 10:00 – 20:00, sekmadieniais nedirba;
  • Maisto parduotuvių darbo laikas Frankfurte – nuo pirmadienio iki šeštadienio 07:00 – 20:00, sekmadieniais 07:00 – 12:00.

Žinoma, laikas gali skirtis nuo konkrečios įstaigos. Be to, kai kurios didesnės parduotuvės veikia ir sekmadieniais, nors Vokietijoje nebūdinga dirbti paskutinę savaitės dieną. Taip pat, nepamirškite, jog daugelis įstaigų užsidaro šventinėmis dienomis. Jei visa tai turėsite omeny, tikrai nekils nesklandumų ir laikas Frankfurto mieste bus nepriekaištingas. Tad jau dabar pradėkite planuoti kelionę ir pirmyn!

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto