Frankfurto geležinkelio stotis

Nusprendėte vykti pasisvečiuoti į Frankfurtą? Tikrai verta ir tikime, kad miestas jus labai sudomins. Čia pamatysite vakarietiško pasaulio gyvenimo ritmą ir nepastebėsite kaip patys į jį įsivažiuosite. Miestas sužavės naujausiomis tendencijomis, šiuolaikiškumu ir multikultūriškumu. Kuo dar įdomus Frankfurtas prie Maino? Pateikiame kelis intriguojančius faktus, kurie dar labiau paskatins vykti ir aplankyti miestą!

Įdomūs faktai apie Frankfurtą:

  • Frankfurtas yra didžiausias miestas Heseno žemėje;
  • Frankfurtas buvo Šventosios Romos imperijos centras, jame apsistodavo karaliai ir imperatoriai;
  • Garsusis rašytojas Johanas Volfgangas fon Gėtė gimė ir augo Frankfurte;
  • Frankfurto mieste esantis Palmių sodas saugo augalus iš visų pasaulio klimato zonų;
  • Commerzbank Tower dangoraižis ilgą laiką buvo aukščiausias visoje Europoje;
  • Frankfurto oro uostas yra didžiausias Vokietijoje ir trečias pagal keleivių skaičių Europoje.

Tai ir dar daugelis kitų įdomybių laukia jūsų, jei planuojate kelionę į šį nepakartojamą miestą. O kad išvyka būtų dar malonesnė – sutaupykite pirkdami lėktuvo bilietus į Frankfurtą! Taip taip, tiesiog pradėkite skrydžių dairytis likus bent pusei metų iki išvykimo ir pasiūlymai bus tikrai žemesnėmis kainomis!

Frankfurto geležinkelio stotis

Jei vykstate į tokį didelį miestą kaip Frankfurtas prie Maino, privalote pasidomėti viešuoju transportu. Susisiekimas mieste puikiai išvystytas ir čia galite naudotis metro, tramvajais ir autobusais. Jei planuojate aplankyti kitus Vokietijos miestus, tuomet nepamirškite didžiosios Frankfurto geležinkelio stoties. Čia kasdien vykdoma daugybė maršrutų į skirtingus Vokietijos miestus ir kaimynines valstybes. Frankfurto geležinkelio stotis tikrai pagelbės kelionės metu, nes paslaugos ir aptarnavimas pasižymi vokišku tikslumu. Čia puikiai susikalbėsite anglų kalba ir liksite patenkinti kelionės kokybe. Pasižymėkite, jog Frankfurto geležinkelio stotis randasi adresu 60329 Am Hauptbahnhof, Frankfurt (Main). Tad linkime saugios ir patogios kelionės!

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto