Frankfurto centras

Frankfurtas prie Maino ypatingas Europos miestas, kuriame kiekvienas keliautojas ras kažką sau. Daugelis žmonių atvažiuoja čia dėl puikių sąlygų verslui ir naujos karjeros. Kiti užsuka susipažinti su miesto kultūra ir garsiausiomis vietomis. O Frankfurto centras tiesiog alsuoja gyvybe ir naujovėmis. Nepraleiskite progos aplankyti ir rasti kažką ypatingo būtent jums. O tai kaip niekad patogu ir lengva. Tiesiog lėktuvo bilietų į Frankfurtą darytis pradėkite kiek anksčiau prieš išskrendant, o geriausiai likus pusei metų, taip skrydžių pasiūlymai bus žemesnėmis kainomis. Bei galėsite suplanuoti kiekvieną kelionės detalę nuo A iki Z. Pagalvokite, kokius garsius objektus norite pamatyti. Tai labai patogu, nes daugelis jų yra išsidėstę miesto centre ir mažai nutolę vienas nuo kito. Be to, Frankfurte prie Maino puikiai išvystytas susisiekimas viešuoju transportu, tad tikrai visur nuvyksite lengvai ir greitai.

Frankfurto centras

Frankfurtas traukia žmones iš viso pasaulio, miestas garsėja savo multikultūriškumu ir naujausiomis tendencijomis, o Frankfurto centras tiesiog užburia! Tad jau dabar pradėkite ieškoti vietų, kurias būtinai aplankysite nuvykę. Mes pateikiame kelis pasiūlymus:

  • Maino bokštas – dangoraižis, nuo kurio paskutinių aukštų atsiveria nepakartojama Frankfurto miesto panorama;
  • Gėtės namas – norite pamatyti, kur garsusis rašytojas Johanas Volfgangas fon Gėtė rašė žymųjų kūrinį „Faustas“? Tuomet šis muziejus kaip tik jums;
  • Frankfurto parodų centras – čia kasmet vyksta skirtingos ir šimtus lankytojų pritraukiančios parodos;
  • Dialogo muziejus – išskirtinė vieta, žmonėms, kurie nori išbandyti nepatirtus pojūčius ir įsijausti į neregio išgyvenimus;
  • Kino muziejus – kiekvienas filmų fanas turėtų aplankyti šią vietą, nes čia be galo įdomios ekspozicijos ir paskaitos apie kiną.

Visi šie objektai tikrai jus sudomins, bet nepamirškite nuvykę išnaršyti miestą patys ir tikrai atrasite vietas, kurios įsimins ilgam. Tad jau dabar pradėkite planuoti būsimas atostogas Frankfurte!

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto