Apie Frankfurtą

Kur skristi ir ką aplankyti, kai pasirenki vakarinę Europos kryptį? Be abejonės – būtina užsukti į Vokietiją. Tačiau pagrindinė kryptis nebūtinai turi būti sostinė. Frankfurtas prie Maino – būtent čia turėtų nuvykti kiekvienas užsidegęs keliautojas. Kodėl? Frankfurtas – vienas labiausiai išsivysčiusių miestų, kuriame naujosios technologijos siekia viršūnes. Muziejų gausa nei kiek nenusileidžia didžiosioms pasaulio sostinėms, taigi savaitgalį šiame mieste gali rinktis kiekvienas – tiek patyręs turistas, tiek draugai, norintys pabėgti nuo rutinos.

Frankfurtas prie Maino yra penktas pagal dydį Vokietijos miestas, o gyvenimo lygis čia labai aukštas, taigi miestiečiai patenka į laimingiausių žmonių dešimtuką. Frankfurtas – šiuolaikiškas ir modernus miestas, kuriame kaip ir visoje šalyje populiarios parodos ir renginiai, o norintiems pramogų – vakarėliai miesto centre esančiuose baruose ir klubuose.

Modernumu spindintis Frankfurtas puoselėja savo turtingą istoriją. Šis šiuolaikiškas miestas didžiuojasi savo kultūriniu paveldu. Tai primena iki šiol išlikęs nuostabus miesto senamiestis – Römerberg, daugybė muziejų bei meno galerijų ir įvairių renginių, festivalių ir mugių gausa. Frankfurtas prie Maino taip pat yra Johano Volfgango fon Gėtės gimtasis miestas. Nors Antrojo pasaulinio karo metais namas, kuriame kadaise gyveno ir kūrė garsus rašytojas, buvo visiškai sunaikintas, dabar jo vietoje stovi atstatytas pastatas. Buvo įdėta daug pastangų, kad ir vidus atrodytų taip, kaip anksčiau: su atkurtais originaliais baldais bei paveikslais. Todėl lankantis Frankfurte tirai verta apsilankyti šiuose namuose-muziejuje. Įspūdžių tikrai nepritrūks!

Frankfurto centras – miesto širdis, kurioje daug lankytinų vietų. Gotikos stiliaus Frankfurto katedra, miesto rotušė, Archeologijos muziejus – tai tik dalis to, ką galite pamatyti ir aplankyti miesto centre. Frankfurto botanikos sodai bei zoologijos sodas patiks gamtos mylėtojams, o meno gerbėjai turėtų nepraleisti progos apsilankyti Frankfurto modernaus meno muziejuje. Vaikščiodami šurmuliuojančiomis miesto gatvėmis pastebėsite, kiek daug skirtingų kalbų galima išgirsti. Frankfurtas – tikras daugiakultūrinis miestas, kuriame gyvena beveik 200 skirtingų tautybių žmonių. Dar labiau džiugina ir šis faktas: sakoma, kad Frankfurto gyventojai yra vieni iš svetingiausių Vokietijoje.

Frankfurtas prie Maino – puikus kelionių tikslas norintiems pamatyti tikrą europietišką miestą. Čia netrūksta veiklų, pramogų ir renginių, todėl kiekvienas ras kažką sau. 

Skrydžiai į Frankfurtą

Skrydžiai iš Frankfurto